Reklama

Pierwsze dary

Uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących przekazali dzisiaj (środa, 12 czerwca) zebrane do tej pory dary dla powodzian.



Zbiórka rozpoczęła się 3 czerwca. Zaangażowali się w nią uczniowie i pracownicy szkoły. Dary przekazały również trzy osoby niezwiązane ze szkołą. Zebrano głównie środki czystości.

Dary przekazane zostały starostwu. Pracownicy tego urzędu odpowiadać będą za ich dystrybucję wśród osób najbardziej poszkodowanych podczas niedawnych powodzi.

Akcja jest dowodem na to, że szkoła nie tylko uczy, ale i wychowuje.

Zbiórka nadal trwa. Dary przynosić można do szkoły w godzinach 8-15.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama