Uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących przekazali dzisiaj (środa, 12 czerwca) zebrane do tej pory dary dla powodzian.
Zbiórka rozpoczęła się 3 czerwca. Zaangażowali się w nią uczniowie i pracownicy szkoły. Dary przekazały również trzy osoby niezwiązane ze szkołą. Zebrano głównie środki czystości.
Dary przekazane zostały starostwu. Pracownicy tego urzędu odpowiadać będą za ich dystrybucję wśród osób najbardziej poszkodowanych podczas niedawnych powodzi.
Akcja jest dowodem na to, że szkoła nie tylko uczy, ale i wychowuje.
Zbiórka nadal trwa. Dary przynosić można do szkoły w godzinach 8-15.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze