Dzisiaj (czwartek, 8 lutego) uczniowie klasy Ia szkoły podstawowej w Lubawce zaprosili babcie i dziadków na przedstawienie.
Dzieci pod opieka wychowawczyni Magdaleny Kaczmarczyk przygotowały przedstawienie Jaś i Małgosia, recytowały wiersze Wandy Chotomskiej "Kwiaty dla dziadka" i "Wiersz dla babci".

Występ obejrzała liczna grupa dziadków i babć. Goście otrzymali upominki, a na zakończenie poczęstowani zostali ciastem i pączkami. Występ odbył się z okazji Dnia babci i Dziadka.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze