Dzisiaj (piątek, 5 kwietnia) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbył się pierwszy w kwietniu Koncert Miesiąca.
Cykl Koncertów Miesiąca organizuje kamiennogórskie Centrum Kultury. Dzisiejszy występ był 53 spotkaniem w ramach tego cyklu. Po serii wykonawców skandynawskich przyszedł czas na rodzimego artystę. Na scenie wystąpiła wokalistka, instrumentalistka, autorka tekstów i muzyki, artystka występująca pod pseudonimem Zagi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze