Ćwiczenie czyni mistrzem, wychodząc z tego założenie policjanci z kamiennogórskiej jednostki, zaprosili ratownika medycznego Piotra Archackiego. Pod jego okiem szkolili się w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Podczas tej edycji szkolenia, policjanci zapoznawali się również z działaniem AED. Urządzenie jest już dostępne w holu komendy. W nagłym przypadku może wspomóc policjantów w udzielaniu pierwszej pomocy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze