Spod zajazdu Zachęta przy ul. Jeleniogórskiej wyruszyło dzisiaj (sobota, 10 lipca) kilkudziesięciu rowerzystów w jednakowych koszulkach. W ten sposób rozpoczęła się pierwsza edycja Cyklefiesty w Kamiennej Górze.
Rowerzyści pojechali ścieżką rowerową w kierunku Krzeszowa. Po drodze skręcili na stadion przy ul. Słowackiego, na którym odbyła się główna część imprezy.
Na stadionie działało miasteczko rowerowe, odbyły się pokazy rowerowe. Na scenie wystąpili lokalni wykonawcy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze