Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze w dniach od 27 do 29.06.2014r.uczestniczyli w działaniach "Pierwszy weekend wakacji". Funkcjonariusze Referatu Ruchu Drogowego prowadzili działania kontrolno - pomiarowe mające na celu eliminację nietrzeźwych użytkowników dróg, kontrole stanu technicznego pojazdów, stosowanie się do ograniczeń prędkości, stosowania pasów bezpieczeństwa oraz urządzeń do przewożenia dzieci.
Nasilenie ruchu na drogach wiąże się z większą ilością zdarzeń drogowych i osób w nich poszkodowanych. Działania miały na celu nadzór nad bezpieczeństwem, porządkiem i płynnością w ruchu drogowym. Policjanci podczs działań ujawnili dwóch nietrzeźwych kierujących w ruchu lądowym.
Oficer Prasowy
KPP Kamienna Góra
st.asp. Grzegorz Szewczyk
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze