Centrum Kultury w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki 4) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Mamo, tato - teatr przyjechał!".
Centrum Kultury w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki 4) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Mamo, tato - teatr przyjechał!".
W niedzielę (24 sierpnia) o godzinie 16 teatr Herbi wystawi w Centrum Kultury przedstawienie "Piękna i Bestia". Wstęp 5 zł.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze