Padający deszcz nie przeszkodził upiec ziemniaki przy Domu Kultury w Marciszowie. Ziemniaki zostały przygotowane na ogniu.
Spotkanie było podsumowaniem zajęć prowadzonych w Domu Kultury przez wakacje. Przy wejściu do budynku postawiono palenisko z grillem, na którym smażyły się krążki ziemniaczane. Dzieciom przypominały chipsy.

Po wspólnym posiłku maluchy przystąpiły do integracyjnych zabaw. Zgodnie ze scenariuszem to najmłodsi kreowali kolejne gry.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze