Dzisiaj (sobota, 14 września) w Lubawce rozegrany został mecz piłkarskich juniorów reprezentujących Orła Lubawka i Orła Wojcieszów.
Gospodarze odnieśli pewne zwycięstwo. W 35 minucie pierwszą bramkę zdobył A. Walczak. W końcówce pierwszej połowy (43 minuta) wynik podwyższył P. Bogumiło.
W drugiej połowie gospodarze trafiali jeszcze częściej. W 50 minucie trafił Jaszczur, w 60 Meuszyński, w 71 Walczak, 80 Meuszyński, a wynik meczu w 86 minucie ustalił N. Bagiński.
Juniorzy Orzeł Lubawka : Orzeł Wojcieszów ? 7:0 (2:0)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze