Włókniarz Chełmsko Śląskie rozegrał dzisiaj (niedziela, 7 września) wyjazdowe spotkanie z Orłem Wojcieszów.
Tylko przez pierwszy kwadrans Orzeł miał przewagę na boisku. Później dominował Włókniarz. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem drużyny z Chełmska Śląskiego.
Pierwszego gola zdobyli gospodarze. Do końca pierwszej połowy Włókniarz strzelił dwie bramki i schodził na przerwę prowadząc 2:1. W drugiej połowie piłkarze z Chełmska zdobyli dwie kolejne bramki. Gospodarze odpowiedzieli celnym trafieniem w końcówce spotkania.
Orzeł Wojcieszów : Włókniarz Chełmsko Śląskie ? 2:4 (1:2)
Bramki dla Włókniarza: Pączkowski x2, Nowak, Dudczak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze