W niedzielę (18 listopada) tancerze klubu Fraszka z Kamiennej Góry uczestniczyli w Integracyjnym Turnieju Tańca Towarzyskiego w Prochowicach.
Tancerze kamiennogórskiego klubu zdobyli medale wszystkich kolorów.
W grupie do 9 lat brąz uzyskali Maja Niezgoda i Leon Homoncik, pierwsze miejsce przypadło Hannie Przychockiej i Filipowi Węglińskiemu.
W kategorii 8-9 H drugie miejsce wytańczyli Maja Migacz i Karol Homoncik, pierwsze miejsce Hanna Pastuch i Oskar Ora.
W kategorii 8-9 G trzecie miejsce zdobyli Marika Homoncik i Franciszek Niciejewski.
W kategorii 12-13 G trzecie miejsce wytańczyli Anastazja Korwin i Marcel Sobociński, drugie miejsce Alicja Niciejewska i Wiktor Zarzycki.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze