Reklama

Pełna paleta kolorów

W niedzielę (18 listopada) tancerze klubu Fraszka z Kamiennej Góry uczestniczyli w Integracyjnym Turnieju Tańca Towarzyskiego w Prochowicach.

 

Tancerze kamiennogórskiego klubu zdobyli medale wszystkich kolorów.

W grupie do 9 lat brąz uzyskali Maja Niezgoda i Leon Homoncik, pierwsze miejsce przypadło Hannie Przychockiej i Filipowi Węglińskiemu.

W kategorii 8-9 H drugie miejsce wytańczyli Maja Migacz i Karol Homoncik, pierwsze miejsce Hanna Pastuch i Oskar Ora.

W kategorii 8-9 G trzecie miejsce zdobyli Marika Homoncik i Franciszek Niciejewski.

W kategorii 12-13 G trzecie miejsce wytańczyli Anastazja Korwin i Marcel Sobociński, drugie miejsce Alicja Niciejewska i Wiktor Zarzycki.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama