Świetlna ozdoby w kształcie renifera nie ma szczęścia. Oświetlenie zostało uszkodzone.
Renifer na skrzyżowaniu ul. Słonecznej i Kościuszki w Kamiennej Górze ustawiony został w zeszłym roku. Szybko został uszkodzony, ale ozdobę udało się naprawić i wróciła na swoje miejsce. W tym roku renifer ponownie został ustawiony na tym samym skwerze. Dzisiaj (poniedziałek, 17 grudnia) przestało działać oświetlenie. Jak widać na zdjęciu, rozgrzebana została instalacja elektryczna.
O uszkodzeniu poinformowaliśmy pracownika Urzędu Miasta.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze