Dzisiaj (środa, 29 stycznia) przed godziną 15 doszło do potrącenia pieszego na ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze.
Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych przy wyjściu z Zespołu Szkół. Z drugiej strony przejścia znajduje się budynek oznaczony numerem 13.
Z ustaleń policji wynika, że od strony Lubawki toyotą yaris jechała kobieta. Widząc pieszego przy przejściu zatrzymała się. Od centrum miasta nadjechała skoda. Jej kierowca nie zahamował w odpowiednim momencie i uderzył pieszego. Poszkodowany to siedemnastolatek. Przechodził od strony szkoły. Młodzieniec został przewieziony do szpitala. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń.
Zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja. Kierowca uznał swoja winę i przyjął mandat.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze