Jak informuje wykonawca odcinka S3 Bolków - Kamienna Góra, budowany na tym odcinku tunel ma patronki.
- W dniu 05.12.2020 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie robót przy drążeniu tunelu, w których uczestniczyła Marszałek Sejmu Pani Elżbieta Witek, której imieniem nazwano jeden z korytarzy tunelu. Patronką drugiego została Szefowa Oddziału Wrocławskiej GDDKiA Pani Lidia Markowska. Na placu budowy znajduje się również miejsce dla Świętej Barbary, patronki górników. - czytamy na stronie projektu
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze