Funkcjonariusze ruchu drogowego z Kamiennej Góry i prewencji z Lubawki pełnili dzisiaj (sobota, 2 marca) służbę w Czechach.
W ramach współpracy z czeską policją polscy funkcjonariusze pojechali dzisiaj do Svobody nad Upou. Podczas wspólnego patrolu z Czechami poznawali zasady pracy policji, pomagali w kontaktach z kontrolowanymi Polakami.
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze