Na terenie opactwa w Krzeszowie rozpoczęła się kolejna impreza zaplanowana w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości organizowanych pod hasłem "Ku Czci Niepodległej".
Od rana na plac przed bazyliką zjeżdżają motocykliści. Do Krzeszowa przyjechali w ramach V Zjazdu Motocyklowego Dolnego Śląska. W południe rozpoczęła się msza święta za Ojczyznę. Na placu trwają przygotowania do pikniku patriotycznego, który rozpocznie się po mszy (ok. godziny 13:30). Zaplanowane jest m.in. wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze