W środę (8 stycznia) kamiennogórscy policjanci prowadzili akcję "Pasy bezpieczeństwa i telefon komórkowy". Podczas służb od godziny 6 do 22 zwracali szczególną uwagę na realizację obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa oraz zakazu korzystania z telefonów komórkowych.
Podczas akcji policjanci ujawnili 14 wykroczeń dotyczących korzystania z pasów i telefonów. Policjanci przypominają, że poduszki (airbagi) zamontowane w samochodach nie spełnią swojego zadania jeśli osoba biorąca udział w zdarzeniu nie będzie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa. Natomiast korzystanie z telefonu podczas jazdy odwraca uwagę kierowcy od drogi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze