W Szkole Podstawowej numer 2 w Kamiennej Górze odbyło się dzisiaj (poniedziałek, 28 października) uroczyste pasowanie na uczniów szkoły.
We wrześniu naukę w szkole rozpoczęli uczniowie trzech klas pierwszych. Pasowanie na uczniów jest tradycją szkoły. Dzieci musiały wykazać się wiedzą oraz umiejętnościami wokalnymi, aby zostać przyjętym w poczet uczniów Szkoły imienia Tkaczy Śląskich.
Po uroczystości pierwszoklasiści pojechali do kina.
Wychowawcy klas pierwszych:
1A ? Bożena Miłek
1B ? Małgorzata Chodasewicz
1C ? Beata Lorenc
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze