Reklama

Parking dla premiera?

Uwaga kierowcy, nie planujcie dzisiaj parkowania w centrum Kamiennej Góry, jeden z parkingów został właśnie zarezerwowany dla rządowej delegacji. Większość miejsc jest i tak zajętych.

O dzisiejsze wizycie premiera w Kamiennej Górze mówi się od wczoraj. Nieoficjalnie wiadomo, że szef rządu ma po południu uczestniczyć w spotkaniu w Centrum Kultury.

Dzisiaj wjazdy na parking przy Centrum Kultury i pobliskiej poradni zostały zablokowane biało-czerwonymi taśmami. Zostało to jednak wykonane zbyt późno, parkingi są zastawione samochodami. Kierowcy wracający do swoich pojazdów zobaczą kartki z prośbą o ich usunięcie.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama