Uwaga kierowcy, nie planujcie dzisiaj parkowania w centrum Kamiennej Góry, jeden z parkingów został właśnie zarezerwowany dla rządowej delegacji. Większość miejsc jest i tak zajętych.
O dzisiejsze wizycie premiera w Kamiennej Górze mówi się od wczoraj. Nieoficjalnie wiadomo, że szef rządu ma po południu uczestniczyć w spotkaniu w Centrum Kultury.


Dzisiaj wjazdy na parking przy Centrum Kultury i pobliskiej poradni zostały zablokowane biało-czerwonymi taśmami. Zostało to jednak wykonane zbyt późno, parkingi są zastawione samochodami. Kierowcy wracający do swoich pojazdów zobaczą kartki z prośbą o ich usunięcie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze