W Kawiarni i Galerii Lotos odbył się dzisiaj (piątek, 3 lipca) wernisaż malarzy uczestniczących w plenerze malarskim w Paprotkach.
Plener malarski u Państwa Ewy i Grzegorza Rozwadowskich odbył się po raz ósmy. W tym roku przez sześć dni w Paprotkach tworzyło sześcioro artystów: Bernadeta Nowak, Ireneusz Szymik, Tadeusz Suski, Wiesław Kozłowski, Jerzy Borowiec i Kazimierz Wysocki. Artyści na wernisaż przyjechali prosto z pleneru. Kilka godzin wcześniej kończyli jeszcze swoje prace.

Wystawę można oglądać do końca lipca.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze