Reklama

Pamiętają o szachiście

Zawodnicy z Jeleniej Góry, Wałbrzycha, Kamiennej Góry, Przedwojowa i Lubawki uczestniczyli w III Turnieju Szachowym Juniorów im. Władysława Kmiecika, który odbył się dzisiaj (sobota, 30 listopada) w Lubawce.


Do rywalizacji przystąpiło 22 szachistów. Turniej rozegrany został systemem szwajcarskim, w 9 rundach, po 10 minut dla zawodnika w partii.

Turniej wygrał Karol Czoch, drugie miejsce zajął Łukasz Poborca (obaj UKS Zadrna Kamienna Góra). Trzecie miejsce zajęła Katarzyna Kmiecik (UKS Debiut Przedwojów).

W kategorii uczniów klas I-III szkół podstawowych wygrał Jakub Bartłomowicz. W klasach IV-VI najlepiej zagrał Daniel Kaczor. Wśród gimnazjalistów tryumfowała Katarzyna Kmiecik, a w grupie do 18 roku życia najlepiej zagrał Karol Czoch.

Dla części młodych szachistów dzisiejsze zawody były pierwszym turniejem rozegranym w życiu.

Władysław Kmiecik przez lata szkolił młodych szachistów m.in. w Przedwojowie i Lubawce.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama