Dzisiaj (wtorek, 2 kwietnia) na rynku w Lubawce odbył się Wieczór ze św. Janem Pawłem II.
W 14. rocznicę śmierci papieża-Polaka na rynku spotkali się mieszkańcy Lubawki. Harcerze z drużyny Górski Potok oraz zespoły Wrzos i W Porządku wykonały ulubione pieśni Jana Pawła II. Wieczór zakończyło wspólne odśpiewanie Barki.

O 21:37, w rocznicę śmierci Karola Wojtyły zawyły strażackie syreny, odpalone zostały race.
Podczas całej uroczystości o ognisko dbali lubawscy harcerze.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze