Kilkudziesięcioro seniorów spotkało się dzisiaj (piątek, 24 stycznia) w Domu Kultury w Lubawce. Uczestniczyli w tradycyjnym spotkaniu opłatkowym.
Dla najstarszych mieszkańców gminy organizatorzy zaplanowali kilka artystycznych niespodzianek. Z krótkim koncertem wystąpiła Orkiestra Dęta. Przed dziadkami i babciami zaprezentowały się dzieci z sekcji rytmiki Domu Kultury. Uczniowie szkoły podstawowej zaprezentowali jasełka. Zaśpiewał również zespół Wrzos.

Spotkanie organizowane jest od lat. To jednocześnie spotkanie opłatkowe oraz uroczystość Dnia Babci i Dziadka.
Spotkanie zorganizował Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury, Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, oraz zespół Wrzos z Lubawki.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze