Reklama

Pamiętają o dziadkach

Kilkudziesięcioro seniorów spotkało się dzisiaj (piątek, 24 stycznia) w Domu Kultury w Lubawce. Uczestniczyli w tradycyjnym spotkaniu opłatkowym.


Dla najstarszych mieszkańców gminy organizatorzy zaplanowali kilka artystycznych niespodzianek. Z krótkim koncertem wystąpiła Orkiestra Dęta. Przed dziadkami i babciami zaprezentowały się dzieci z sekcji rytmiki Domu Kultury. Uczniowie szkoły podstawowej zaprezentowali jasełka. Zaśpiewał również zespół Wrzos.



Spotkanie organizowane jest od lat. To jednocześnie spotkanie opłatkowe oraz uroczystość Dnia Babci i Dziadka.

Spotkanie zorganizował Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury, Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, oraz zespół Wrzos z Lubawki.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama