Kilkunastu motocyklistów spotkało się dzisiaj (środa, 3 lipca) przy krzyżu ustawionym przy drodze krajowej nr 5 między Kamienną Górą a Lubawką.{jcomments off}
Termin spotkania nie był przypadkowy. Krzyż stoi w miejscu, w którym zginał motocyklista. Do wypadku doszło dokładnie trzy lata temu, 3 lipca 2010 roku. Od tego dnia koledzy zmarłego co roku spotykają się w miejscu wypadku.
Niewiele brakowało, a dzisiejsze plany motocyklistów pokrzyżowałaby pogoda. Tuż przed przyjazdem jednośladów spadł deszcz. Na szczęście szybko się rozpogodziło.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze