Na placu przed komendą powiatowa policji zgromadzili się policjanci i ich rodziny. Wspólnie uczcili pamięć policjantów zabitych podczas konwojowania zatrzymanego.
W cały kraju o godzini 17 włączone zostały syreny policyjnych radiowozów. W ten sposó mundurowi uczcili pamięć dwóch policjantów, którzy zgnięli na służbie.
Do zdarzenia dszoło we Wrocławiu w piątek. Policjantów postrzelił przewożony w radiowozie zatrzymany. Policjanci zmarli w szpitalu. Napastnik ostał zatrzymany po 10 godzinach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze