W Narodowym Dniu Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" reprezentacja uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących złożyła kwiaty i zapaliła znicze na grobach polskich żołnierzy.
Młodzieży towarzyszył Bogdan Adamus, który odkrywa życiorysy mieszkańców powiatu służących w polskiej armii od czasu I wojny światowej. Dzisiaj młodzież złożyła kwiaty m.in. na grobie majora Józefa Sierocińskiego oraz jednego z legionistów.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze