Na terenie szkoły w Pisarzowicach w sobotę (11 maja) odbył się szósty Festyn Charytatywny "Otwórz Serce".
Na sali gimnastycznej zaprezentowali się tancerze z Klubu Tańca Fraszka, kamiennogórscy harcerze, przedszkolaki i uczniowie pisarzowickiej szkoły, a także zespoły Sachiel i New Place.
Podczas imprezy sprzedawano ciasta, kiełbaski oraz losy na loterię. Część fantów została wylicytowana podczas trwania imprezy.
Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na dalsze leczenie i rehabilitacje uczniów placówki w Pisarzowicach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze