Zbliżają się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego w Szachach. Już można się zapisywać.
Turniej rozegrany zostanie 3 maja (początek o godzinie 10:00) w Centrum Kultury w Kamiennej Górze. Organizatorzy przewidują grę w jednej grupie, systemem szwajcarskim. Podczas turnieju rozegranych ma zostać 9 rund, w każdej po 15 minut na zawodnika.
Prowadzone będą klasyfikacje kobiet i mężczyzn w kategoriach wiekowych: młodzik urodzeni w roku 2013 i młodsi, junior młodszy urodzeni w latach 2012-2010, junior starszy urodzeni w latach 2009-2007, senior urodzeni w roku 2006 i starsi.
Zapisy pod adresem: https://www.chessmanager.com/pl-pl/tournaments/4805656090771456
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze