W Pisarzowicach odbyło się dzisiaj (sobota, 22 marca) oficjalne otwarcie boiska sportowego. Po trzech latach modernizacji obiekt gotowy jest do rozgrywek piłkarskich.
O remoncie boiska pisaliśmy w informacji ? Prawie skończone
Gmina Wiejska Kamienna Góra wybudowała szatnię oraz parking przy boisku. Na tą część inwestycji udało się pozyskać dofinansowanie z Unii Europejskiej. Koszt budowy przekroczył 400 tysięcy złotych. Modernizację płyty boiska przeprowadził klub piłkarski LKS Kwarc Nowak Eko Pisarzowice. Gmina przez trzy lata dołożyła do remontu ponad 100 tysięcy złotych. Resztę klub pozyskał m.in. od sponsorów.
Dzisiaj (22 marca, sobota) boisko i szatnia zostały oficjalnie otwarte i poświęcone.
W klubie LKS Kwarc Nowak Eko trenuje około 60 zawodników w trzech grupach: trampkarzach, juniorach i seniorach. Seniorzy, grający w B klasie, większość spotkań najbliższej rundy rozegrają na swoim boisku. Wójt gminy Stanisław Szmajdziński oraz Przewodniczący rady gminy Zygmunt Homoncik przekazali na rzecz klubu futbolówki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze