Reklama

Otwarta strażnica

Państwowa Straż Pożarna w Kamiennej Górze otworzyła dzisiaj (sobota, 10 maja) swoją siedzibę dla zwiedzających. Przez około trzy godziny strażaków przepytywali głównie młodzi mieszkańcy miasta. 

 

Przed budynkiem przy ulicy Wałbrzyskiej stanęły dwa wozy strażackie ? średni i ciężki. Oba zostały zakupione przez PSP w ramach funduszy UE. W garażach na chętnych czekał średni wóz pożarniczy, podnośnik, samochód ciężarowy, łódź, bus, przyczepki ze sprzętem oraz dwa wozy dowodzenia. 

Dzieci najbardziej zainteresowane były wyposażeniem strażaków. Chętnie wcielały się w rolę kierowców wielkich wozów pożarniczych. Strażacy pokazywali najmłodszym swoje kaski, strój pożarniczy, obuwie oraz pozwalali na używanie syren. W ramach pokazów nie zabrakło oczywiście wykorzystania wody. 

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama