Reklama

Otwarcie szpitala tymczasowego w Wałbrzychu

Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski oraz Wiceminister Aktywów Państwowych Zbigniew Gryglas, wzięli udział w otwarciu szpitala tymczasowego w Wałbrzychu, za budowę którego odpowiedzialna była spółka KGHM. Placówka zapewni 50 dodatkowych miejsc dla osób chorujących na COVID-19 w tym 5 respiratorowych.

 

Szpital tymczasowy w Wałbrzychu zlokalizowany jest w budynku kompleksu szpitalnego im. dr. A. Sokołowskiego przy ulicy Stefana Batorego 4. W otwarciu placówki udział wzięli także: Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Grzegorz Macko oraz Prezydent Miasta Wałbrzych Roman Szełemej.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama