Reklama

Otwarcie siłowni

Już w najbliższą niedzielę będzie miało miejsce uroczyste otwarcie i poświęcenie nowo wybudowanej siłowni zewnętrznej do treningu kalistenicznego. Towarzyszyć mu będą treningi pokazowe doświadczonych kalisteników. Projekt został zrealizowany dzięki wsparciu LGD Kwiat Lnu.

 

Poświęcenia siłowni dokona ks. Artur Kaproń, znany w środowisku fitness i kulturystyki jako Trener Ksiądz. Swój udział zapowiedzieli również kalistenicy, na czele z finalistą konkursu Mister Dolnego Śląska 2019 i 2020 - Michałem Komarnickim. Siłownia została wybudowana przez Stowarzyszenie Przymierze im. Opata Bernarda Rosy przy współpracy z Gminą Lubawka oraz Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w ramach programu: Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju obszarów wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama