Już w niedzielę (26 kwietnia) na wszystkich fanów rowerów MTB w Kochanowie będzie czekać impreza rozpoczynająca sezon rowerowy 2026.
Organizatorami są m.in. Strefa MTB Sudety oraz Gmina Kamienna Góra. Obie instytucje współdzialają ze sobą w promocji kolarstwa MTB. Z Kochanowa zostały poprowadzone 3 trasy. Dwie z nich to pętle zaczynające i kończące się przy świetlicy w Kochanowie. Trzecia to łącznik z Mieroszowem.
Uczestnicy imprezy będą mieli możliwość wspólnie pokonać trasę niebieską (jej profil i przebieg w galerii).
Pod świetlicą organizatorzy zapowiadają ognisko z kiełbaskami, mini tor MTB, liczne konkursy w tym na najciekawiej przebranego rowerzystę. Działać będą też stoiska partnerów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze