Reklama

Otwarcie sezonu

Wczoraj (czwartek, 22 grudnia) w Jakuszycach odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska - Bieg Sylwestrowy w biegach narciarskich.



Zawodnicy startowali dwukrotnie. Najpierw stylem klasyczny, a następnie dowolnym.

W pierwszym biegu, w grupie junior C (2 km, 2 zawodników sklasyfikowanych) wygrał Grzegorz Dereń, drugi był Hubert Sajdak. W grupie juniorki C (2 km, 9 zawodniczek) wygrała Amelia Jęczmieniak, druga była Aleksandra Mikołajczyk. Wiktoria Przemyślak zajęła 4 miejsce, Weronika Mikołajczyk 5, Weronika Przemyślak 6, Weronika Leśniara 7, Izabela Czuba 9.

W biegu stylem dowolnym, w grupie junior C (4 km, trzech zawodników) wygrał Grzegorz Dereń, drugi był Hubert Sajdak. W juniorkach C (4 km, 7 sklasyfikowanych zawodniczek) wygrała Amelia Jęczmieniak, druga była Aleksandra Mikołajczyk. Weronika Mikołajczyk zajęła 4 miejsce, Weronika Leśniara 6.

Wszyscy wymienieni reprezentowali MUKN Pod Stróżą Miszkowice.

Wyniki za skipol.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama