Wczoraj (czwartek, 22 grudnia) w Jakuszycach odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska - Bieg Sylwestrowy w biegach narciarskich.
Zawodnicy startowali dwukrotnie. Najpierw stylem klasyczny, a następnie dowolnym.
W pierwszym biegu, w grupie junior C (2 km, 2 zawodników sklasyfikowanych) wygrał Grzegorz Dereń, drugi był Hubert Sajdak. W grupie juniorki C (2 km, 9 zawodniczek) wygrała Amelia Jęczmieniak, druga była Aleksandra Mikołajczyk. Wiktoria Przemyślak zajęła 4 miejsce, Weronika Mikołajczyk 5, Weronika Przemyślak 6, Weronika Leśniara 7, Izabela Czuba 9.
W biegu stylem dowolnym, w grupie junior C (4 km, trzech zawodników) wygrał Grzegorz Dereń, drugi był Hubert Sajdak. W juniorkach C (4 km, 7 sklasyfikowanych zawodniczek) wygrała Amelia Jęczmieniak, druga była Aleksandra Mikołajczyk. Weronika Mikołajczyk zajęła 4 miejsce, Weronika Leśniara 6.
Wszyscy wymienieni reprezentowali MUKN Pod Stróżą Miszkowice.
Wyniki za skipol.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze