Nie rozpoczęliście jeszcze sezonu grillowego? W piątek (13 czerwca) możecie to zrobić z burmistrzem Kamiennej Góry Januszem Chodasewiczem.
W piątek burmistrz zaprasza na otwarcie sezonu grillowego nad zalewem. Początek imprezy o godzinie 17. Wystąpić mają Kingska, Mr G i DJ Ersi. 150 osób ma dostać bezpłatne kiełbasy. Zaplanowano również gry, konkursy, dmuchańce i animacje dla dzieci.
Przed rokiem burmistrz otwierał sezon grillowy dwa miesiąc wcześniej, już 5 kwietnia.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze