W najbliższy piątek (20 lipca) odbędzie się otwarcie boiska wielofunkcyjnego w Pisarzowicach.
Nowe boisko powstało przy istniejącym boisku piłkarskim. Na nowym obiekcie będzie można grać m.in. w siatkówkę. Impreza związana z otwarcie zaplanowana jest od gofziny 16:00 do 19:00. W programie znalazł się m.in. mecz piłki siatkowej. Częścią imprezy będą zabawy organizowane w ramach cyklu Podróże małe i duże, czyli Piracka przygoda zaproponowana w tym roku przez Centrum Biblioteczno-Kulturalne.
Żródło: facebook
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze