W piątek (14 grudnia) z podopiecznymi domu Senior+ w Bukówce spotkali się policjanci z Kamiennej Góry i Lubawki.
Policjanci przypomnieli seniorom najczęstsze metody działania przestępców oraz sposoby zapobiegania takim zdarzeniom. Omówione zostały również czynności, które powinny zostać wykonane po popełnieniu przestępstwa. Funkcjonariusze wyjaśnili również jak zachować się np. po utracie karty bankomatowej.
Seniorzy otrzymali również ulotki przypominające umówione zasady. Poznali również dzielnicowego zajmującego się terenem Bukówki.

fot. policja Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze