Reklama

Ostrożnie podczas świąt

Kamiennogórscy policjanci przypominają, że przestępcy nie mają świąt, wręcz przeciwnie, okres wyjazdów, zabiegania jest dla nich okazją do popełniania przestępstw.

 

Policjanci przypominają o właściwym zabezpieczeniu mienia pozostawionego w domu czy mieszkaniu podczas świątecznych wyjazdów. Apelują również o zabezpieczenie mienia na terenie ogrodów działkowych.

Funkcjonariusze przypominają, że ofiarami metody na wnuczka, policjanta czy zarządcy padają osoby starsze. Sąsiedzi, rodzina powinni przypominać najbliższym o zagrożeniu. Coraz częściej przestępcy zatrzymywani są podczas popełniania przestępstwa. Świadomi seniorzy zamiast przekazać oszczędności informują o podejrzanych sytuacjach policję.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama