Zapraszamy Państwa na otwarte spotkanie dotyczące problematyki osteoporozy połączone z bezpłatnymi badaniami w tym kierunku. Spotkanie odbędzie się w sobotę 16 marca w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza, początek godz. 16.00. Szczegóły spotkania na plakacie.
Wcześniej, o godz. 10.00 tego samego dnia zapraszamy, również do sali witrażowej, na spotkanie edukacyjne pt.: ?Mocne kości?. Wysłuchać można będzie wykładów prof. dr hab. n. med. Ewy Marcinowskiej ? Suchowierskiej: ?Kompleksowe podejście do diagnostyki i terapii osteoporozy? oraz dr. n. med. Jerzego Gryglewicza: ?Uwarunkowania systemowe a osteoporoza?. Po wykładach przewidziana jest dyskusja.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze