Kończy się tegoroczna akcja "Złoty Grosik". Tylko do 9 maja dzieci z przedszkoli, szkół i świetlic mogą zbierać 1, 2 i 5-groszówki.
Akcję organizuje Polski Czerwony Krzyż i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. 9 maja kończy się etap szkolny konkursu. Od 12 do 14 maja monety należy dostarczyć do PCK w Kamiennej Górze. Zwycięzcą będzie szkoła, przedszkola, świetlica, która dostarczy najwięcej monet (decyduje waga). Zwycięzców poznamy w czerwcu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze