Trwa przebudowa stadionu przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze. Kończy się układanie nowej bieżni.
Na bieżni układana jest właśnie ostatnia, czerwona warstwa. To po niej biegać będą lekkoatleci. Ostatnim elementem będzie wymalowanie białych linii wyznaczających tory biegu.
Przebudowa stadionu prowadzona jest w ramach programu Dolny Śląsk dla Królowej Sportu. Kamienna Góra, jako jedna z 16 gmin, uzyskała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze