Podziemia Arado zapraszają na nocne zwiedzanie. Najbliższa okazja będzie już w sobotę (11 sierpnia).
Inscenizacja przedstawiać będzie walkę polskich cichociemnych i amerykańskich komandosów z oddziałami III Rzeszy. Celem aliantów będzie odnalezienie polskiego agenta, przejęcie podziemi i zatrzymanie głównego inżyniera.
Bilety kosztują 20 zł od osoby.
Wejść będą odbywały się od 19:00 do 23:00 co pół godziny. Bilety trzeba wcześniej zarezerwować telefonicznie 512 561 292.
Osoby poniżej 16 roku życia wchodzą na trasę tylko pod opieką osoby dorosłej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze