Reklama

Ostatnia sesja

Dzisiaj (środa, 29 października) odbyła się ostatnia w tej kadencji sesja rady miasta Kamienna Góra.



Porządek obrad przewidywał jedynie złożenie sprawozdań przez przewodniczących komisji i rady oraz zakończenie kadencji. Radna Bogusława Krawiec zaproponowała wprowadzenie punktów wnioski i zapytania oraz sprawy różne. Propozycje nie zostały zaakceptowane przez większość rady. B. Krawiec chciała również wykreślenia punktu dotyczącego zakończenia kadencji. Przypomniała, że radni sprawują swoje mandaty do 21 listopada. Pod wpływem radnej przewodniczący Andrzej Mankiewicz zaproponował zmianę tego punktu na uroczyste zakończenie sesji. Propozycja została zaakceptowana.

Po złożeniu sprawozdań radni wysłuchali koncertu zespołu Liminis (Zespół Reprezentacyjny Chorągwi Dolnośląskiej ZHP) oraz otrzymali podziękowania za współprace i upominki od przewodniczącego i burmistrza. Szczególne podziękowania odebrała radna-seniorka B. Krawiec, która nie kandyduje w wyborach i żegna się z mandatem radnej.

Ostatnim elementem spotkania było wspólne zdjęcie.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama