Arkadiusz Dybiec, kandydat Koalicji Obywatelskiej na burmistrza Kamiennej Góry, podsumował kampanię wyborczą. Towarzyszyły mu Iwona Krawczyk, odpowiedzialną za kampanię, oraz popierający kandydata KO w drugiej turze, Arkadiusz Wileński.
Uczestnicy konferencji skupili się na podziękowaniach za kończącą się kampanię i zachęcaniu do udziału w drugiej turze. Głosowanie odbędzie się w niedzielę (21 kwietnia). Głosować będzie można w tych samych miejsca co w pierwszej turze. Głosowanie trwać będzie od godziny 7 do 21.
Iwona Krawczyk i Arkadiusz Dybiec podkreślali, że w czasie kampanii skupili się na prezentowaniu kandydata i programu i spokojnym prowadzeniu działań.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze