Bardzo wyrównany poziom reprezentowały drużyny orlików grające dzisiaj (niedziela, 27 października) w Przedwojowie. Zwycięzcy nie wskazał nawet konkurs rzutów karnych.
W turnieju zagrały drużyny Pogoni Świerzawa, Bobra Marciszów, Olimpii Kamienna Góra i Czarnych Przedwojów. Po rozegraniu wszystkich spotkań okazało się, że trzy drużyny (Olimpia, Czarni i Pogoń) mają po tyle samo punktów. Zapadła decyzja o rozstrzygnięciu turnieju w konkursach rzutów karnych rozegranym systemem każdy z każdym. Po tym etapie każda z drużyn miała po jednym zwycięstwie i porażce. Trenerzy podjęli decyzje o przyznaniu całej trójce pierwszych miejsce. Bóbr zakończył rywalizację na drugim miejscu.
Dzisiejszy turniej kończył jesienną serię rozgrywek w tej grupie wiekowej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze