W ramach cyklu Zielone Dłonie, Sudeckie Towarzystwo Przyrodnicze wraz z ochotnikami wyszło na ostatni spacer połączony ze sprzątaniem szlaków.
Spacer rozpoczął się pod Biedronką przy ulicy Wałbrzyskiej. Grupa otrzymała soki, wodę mineralną oraz chwytaki na śmieci, worki na śmieci i rękawice robocze. Później chętni poszli na Bukową Górę.
W ramach cyklu planowane jest jeszcze oficjalne zakończenie, które odbyć ma się w Krzeszowie przy szkółce leśnej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze