Dzisiaj (poniedziałek, 3 września) rozpoczął się nowy rok szkolny. To ostatni rok funkcjonowania gimnazjów.
W Zespole Szkół w Kamiennej Górze (ul. Lubawska) rok szkolny rozpoczęło 65 gimnazjalistów w Gimnazjum nr 1 oraz 16 w Gimnazjum dla Dorosłych. Łącznie to 4 klasy.
W tym roku gimnazjaliści zajmować będą tylko jedno piętro.
Szkoła przy ul. Lubawskiej istnieje od 1963 roku. Początkowo jako szkoła podstawowa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze