Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze zakończyło remont ostatniego oddziału w kamiennogórskim szpitalu.
Dzisiaj (piątek, 22 listopada) odbyło się uroczyste otwarcie wyremontowanego oddziału chirurgicznego oraz łącznika do nowego bloku operacyjnego.
Obie inwestycje Powiatowe Centrum Zdrowia wykonało z własnych środków, posiłkując się kredytem bankowym. Prace kosztowały ok. 850 tys. zł.
Oddział chirurgiczny jest ostatnim, który przeszedł kapitalny remont. Podczas 10 lat istnienia spółki PCZ stopniowo remontował kolejne oddziały szpitala. Remont oddziału chirurgicznego kończy cykl inwestycji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze