Tradycyjnie ostatnią w roku propozycją Centrum Kultury w Kamiennej Górze jest Koncert na dobry początek roku. Tegoroczna edycja tej imprezy odbyła się dzisiaj (niedziela, 29 grudnia).
Z ponad setką mieszkańców miasta spotkał się muzyczny duet Dorota i Andrzej Jankiewicz. Artyści są dobrze znani kamiennogórskiej publiczności. Na dzisiejszy wieczór przygotowali koncert Operetki Wiedeńskiej.
Po występie uczestnicy koncert mogli złożyć noworoczne życzenia przy lampce szampana.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze