Reklama

Ostatni koncert

Ostatnim wykonawcą tegorocznych Dni Kamiennej Góry jest zespół "Piękni i młodzi".

Aktualizacja 22:47

Grupa "Piękni i młodzi" jako ostatnia wystąpiła na tegorocznym święcie miasta. Zgromadziła liczną publiczność, która żywiołowo bawiła się przy muzyce  zespołu. Magda Narożna promowała kolejną płytę zespołu, zupełną nowość, której na razie nie można jeszcze kupić. Kilkoro szczęśliwców wróciło dzisiaj do domów z nowym, jak się wyraziła wokalistka, "dzieckiem" grupy. Muzyka disco polo i dance podoba się wszystkim pokoleniom, dzisiejszego wieczora nad zalewem bawiły się doskonale całe rodziny. Święto miasta zakończyło się przy znośnej pogodzie i w doskonałej atmosferze. 

Oryginalna informacja
Koncert właśnie się rozpoczął.

Reklama

Grupa powstała w 2012 roku. Swoją twórczość prezentowała w internecie. W 2014 roku grupa wzięła udział w telewizyjnym show Must Be The Music. Tylko Muzyka emitowanym w Polsacie.

Więcej o Dniach Kamiennej Góry 2017

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama